2017

SETEMBRE
9 PARADETA PARTICULAR – Les Franqueses 17h
10 SUPERBLEDA – La Jonquera 12h
17 SUPERBLEDA – St.Feliu Llobregat 12h
17 PARADETA PARTICULAR – Canet de Mar 17.30h Fira Modernista
23 CONTES BLEDA – Ernest Lluc Girona 11.30h
23 PARADETA PARTICULAR – Les Planes 17.30h
30 ZOO PITUS – Biblioteca Figueres 11h
30 TUT-TURUTUT LA PRINCESA – Argentona 17h

OCTUBRE
6 SUPERBLEDA - escolar Corçà 15h
8 SUPERBLEDA – Vilanova i la Geltrú 17.30h
14 NEDA QUE NEDA – LES PRESES Bibl. 11.30h
15 SUPERBLEDA – Celrà 18h
22 SUPERBLEDA – Can Felipa 12h
22 SUPERBLEDA – Cambrils 18h
29 SUPERBLEDA – Cardedeu 17h

NOVEMBRE
5 SUPERBLEDA – Sant Celoni 12h
8 SUPERBLEDA – Sant Cugat -escolars
12 SUPERBLEDA – Cardedeu 18h
19 SUPERBLEDA – Cornellà Llobregat 12h

DESEMBRE
3 SUPERBLEDA – Bescanó 12h
6 SUPERBLEDA – Fornells de la Selva 12h
10 SUPERBLEDA -TEMPORADA ALTA Sala La Planeta 12h
16 CONTES BLEDA – Cornellà Llobregat 12h

….

JULIOL

8 HISTÒRIES DE LA BLEDA – Port de la Selva – 19h
11 NEDA QUE NEDA – Pl.Assumpció Girona 19h
12 HISTÒRIES DE LA BLEDA – Museu dels Jueus – Girona 18h
15 PARADETA PARTICULAR – Llagostera 19.30h

AGOST
25 PARADETA PARTICULAR – Ripollet 18h

SETEMBRE
7 PARADETA PARTICULAR – Olot
9 PARADETA PARTICULAR – Les Franqueses 17h
17 SUPERBLEDA – St.Feliu Llobregat 12h
17 PARADETA PARTICULAR – Canet de Mar 17.30h Fira Modernista
23 CONTES BLEDA – Ernest Lluc Girona 11.30h
23 PARADETA PARTICULAR – Les Planes 17.30h
30 ZOO PITUS – Biblioteca Figueres 11h
30 TUT-TURUTUT LA PRINCESA – Argentona 17h

OCTUBRE
8 SUPERBLEDA – Vilanova i la Geltrú 17.30h
15 SUPERBLEDA – Celrà 18h
12 SUPERBLEDA – Can Felipa 12h
12 SUPERBLEDA – Cambrils 18h
29 SUPERBLEDA – Cardedeu 17h

…..

JUNY

Diumenge 11 -SuperBleda- Festival de Pallasses -Circ Cric

MAIG

Diumenge 7 -Maduuuixes- Canet de Mar 12h
Dimarts 9 -La Maleta de disfresses- Biblioteca Antònia Adroher 17.30h
Dissabte 20 -SuperBleda- Alcarràs 18h
Dijous 25 -Els contes de la Bleda- St.Feliu de Pallerols 17h
Dissabte 27 -Històries de la Bleda- Vilanova de la Muga Fira Clown 12h
ABRIL

Dissabte 1 -SuperBleda- Teatre l’Aurora 17.30h i 19h
Diumenge 2 -SuperBleda- Premià de Dalt 18h
Dijous 20 -Tut-turutut La Princesa- Lloret Escolars
Divendres 21 -Tut-turutut La Princesa- Roda de Ter 15.30h
Dissabte 22 -Tut-turutut La Princesa- Alcover 18h
Diumenge 23 -Tut-turutut La Princesa- St.Joan de les Abadeses 12h
Dijous 27 -Tut-turutut La Princesa- Vilablareix 17.30h

MARÇ

Dimecres 1 -SuperBleda- Teatre Lliure – Escolars
Dijous 2 -SuperBleda- Teatre Lliure – Escolars
Divendres 3 -SuperBleda- Teatre Lliure – Escolars
Dissabte 4 -SuperBleda- TEATRE LLIURE - 12h
Diumenge 5 -SuperBleda- TEATRE LLIURE – 12h
Dissabte 18 -Tut-turutut La Princesa- El Born CCM 17h
Diumenge 19 -Tut-turutut La Princesa- El Born CCM 12h

FEBRER

Dissabte 4 -Pitu’s Zoo- Bib.Llagostera 12h
Diumenge 5 -SuperBleda- Fundació Miró 12h
Diumenge 5 -SuperBleda- El Coro Sentmenat 18.30h
Dimarts 7 -SuperBleda- Fundació Miró – Escolars
Dimecres 8 -SuperBleda- Fundació Miró – Escolars
Diumenge 12 -Taller- Fundació Miró 11h-13h
Dimarts 14 -SuperBleda- Fundació Miró – Escolars
Dimecres 15 -SuperBleda- Fundació Miró – Escolars
Diumenge 19 -SuperBleda- Fundació Miró 12h
Diumenge 19 -Tut-turutut La Princesa- Mollet 18h
Dimecres 22 -SuperBleda- Fundació Miró – Escolars
Diumenge 26 -SuperBleda- Fundació Miró 12h
Dimarts 28 -SuperBleda- TEATRE LLIURE – Escolars

….

2016

DESEMBRE

Diumenge 4 -SuperBleda- TEMPORADA ALTA 12h
Dissabte 10 -Una paradeta particular- Argelaguer 17.30h
Divendres 23 – Històries de la Bleda- Montjuïc-Girona 18h
Dimecres 28 -Camí de Nadal- Saló Infància BCN 12h
Dijous 29 -Una paradeta particular- Figueres 19h
Divendres 30 -Camí de Nadal- Mont-roig 19h
Dissabte 31 -Camí de Nadal- Saló Infància BCN 12h

NOVEMBRE

Dissabte 5 -Pitu’s zoo- Ernest Lluch – Girona 11.30h
Diumenge 6 -Tut-turutut la princesa- Ripoll 12h
Dijous 10 -Pitu’s zoo- Arbúcies Biblioteca 17.30h
Dissabte 12- Paradeta Particular- Peralada 16.30h
Diumenge 13 -Tut-turutut la princesa- St.Joan Vilatorrada 12h
Dissabte 19 -Tut-turutut la princesa- Andorra la Vella
Diumenge 20 -Maduuuixes- Palamós 12h
Diumenge 27 -SuperBleda- Sabadell 18h

OCTUBRE

Dissabte 1 -Paradeta Particular- Colera – 12h
Diumenge 16 -Tut-turutut la princesa- Granollers 12h
Dimecres 19 -Tut-turutut la princesa . escolar.- Cornellà -Festival Pallassos-
Divendres 21 -Tut-turutut la princesa . escolar.- Cornellà -Festival Pallassos-
Dissabte 22 -Tut-turutut la princesa- Torrelles de Foix 18h
Diumenge 23 -Tut-turutut la princesa- Calafell 18h

SETEMBRE

Dijous 8 -Tut-turutut la princesa- La Jonquera 12h
Diumenge 18 -Tut-turutut la princesa- Vacarisses 17.30h

AGOST

Dilluns 1 -Paradeta Particular- Llançà – Passeig marítim 19.30h

JULIOL

Dijous 7 -Neda que Neda- Piscina Municipal de Girona- Devesa 18h
Dimecres 13 -Una paradeta particular- Pati Call Jueu 18.30h
Divendres 15 -Tut-turutut la princesa- Vilanova del Vallés 21h
Divendres 22 -Mini Bleda- Llar infants Aiguaviva
Dissabte 23 -Una paradeta particular- C.I. Cornellà Llobregat 12h i 18.30h
Dimarts 26 -Una paradeta particular- Blanes 18.30h
Dissabte 30 -Tut-turutut la princesa- Port de la Selva 19.30h

MAIG

Diumenge 1 -Tut-turutut la princesa- La Pedrera -Festa del Pallasso – 12h i 18h
Diumenge 8 -Tut-turutut la princesa- La Canonja 12h
Dissabte 14 -Paradeta Particular- Argentona 18h
Diumenge 15 -Paradeta Particular- Castelló Empúries -Fira del Pa 18h
Dissabte 21 – Els Contes- Llançà – Biblioteca 12h

ABRIL

Dissabte 2 -Paradeta Particular- El Morell
Dimecres 6 -Tut-turutut la princesa- Mollet sessió escolar
Dijous 7 -Tut-turutut la princesa- St.Pere de Vilamajor sessió escolar
Diumenge 10 -Tut-turutut la princesa- Capellades 18h
Diumenge 17 -Tut-turutut la princesa- Mollerussa 11.30h
Diumenge 17 -Tut-turutut la princesa- Vidreres 17.30h
Divendres 22 -Els Contes Reials- Montfollet -Girona-
Diumenge 24 -Tut-turutut la princesa- St.Feliu de Llobregat 12h
Diumenge 24 -Tut-turutut la princesa- Molins de rei 17.30h
Dissabte 30 – Els Contes- St.Cugat 12h Biblio Central

MARÇ

Dimecres 3 -Paradeta Particular- Lloret de Mar sessió escolar
Dissabte 5 -Tut-turutut la princesa- C.C.Barri Prosperitat 12h
Diumenge 6 -Tut-turutut la princesa- TEATRE SALT 12h
Dissabte 12 -Tut-turutut la princesa- Quart ESCENARIS 17h
Diumenge 13 -Tut-turutut la princesa- Casinet d’Hostafrancs 12h
Diumenge 13 -Tut-turutut la princesa- Arenys de Mar 18h

FEBRER

Diumenge 7 -Tut-turutut la princesa- Calldetenes CALLDECLOWN 17.30h
Diumenge 14 -Tut-turutut la princesa- TEATRE BARTRINA Reus 12h
Dijous 18 -Tut-turutut la princesa- Centelles sessió escolar
Divendres 19 -La Maleta de les disfresses- Vilobi d’Onyar 17h
Dissabte 20 -Tut-turutut la princesa- C.C.Sarrià 17.30h
Diumenge 28-Tut-turutut la princesa- Cerdanyola PALLASSADA 12h

GENER

Dissabte 1 -Paradeta Particular- Montjuïc Girona 18h
Diumenge 2 -Paradeta Particular- Fira Nadal BCN 12h
Diumenge 2 -Contes de La Bleda- Fira Nadal BCN 13.30h
Dimarts 5 -Maduuuixes- Besalú 12h
Dimecres 13 -Tut-turutut la princesa- Canovelles sessió escolar
Dijous 14 -Tut-turutut la princesa- Canovelles sessió escolar
Dissabte 16 -Paradeta Particular- Casal Barri Prosperitat 12h
Diumenge 17 -Tut-turutut la princesa- St.Fruitós de Bages 18h
Diumenge 31 -Tut-turutut la princesa- El Morell 18h

2015

DESEMBRE

Dissabte 5-A Betlem hi falta gent!- C.I.Francesc Macià 12h i 18.30h
Diumenge 6-A Betlem hi falta gent!- C.I.Sabadell 12h i 18.30h
Dilluns 7- Tut-turutut la princesa- La Seu d’Urgell 18h
Dimarts 8-A Betlem hi falta gent!- C.I.Can Dragó 12h i 18.30h
Dissabte 19-A Betlem hi falta gent!- C.I.Tarragona 12h i 18.30h
Diumenge 20 -Tut-turutut la princesa- Can Felipa (BCN) 12h
Dimarts 22 -Contes de Nadal- Salvador Allende -sessió escolar-
Dimecres 23 -A Betlem hi falta gent!- Montjuïc Girona 18h
Dilluns 28 -Paradeta Particular- Fira Nadal BCN 12h
Dilluns 28 -Contes de La Bleda- Fira Nadal BCN 13.30h
Dimarts 29 -A Betlem hi falta gent!- Figueres
Dimecres 30 -A Betlem hi falta gent!- C.C.Barri Vell-Mercadal Girona
Dijous 31 -Paradeta Particular- Fira Nadal BCN 12h
Dijous 31-Contes de La Bleda- Fira Nadal BCN 13.30h

NOVEMBRE

Diumenge 1 -Tut-turutut la princesa- SAT!Teatre Barcelona 12h i 17.30h
Dissabte 7 -Tut-turutut la princesa- SAT!Teatre Barcelona 17.30h
Diumenge 8 -Tut-turutut la princesa- SAT!Teatre Barcelona 12h i 17.30h
Dimarts 10 -Tut-turutut la princesa- SAT!Teatre Barcelona Escolar
Divendres 13 -Tut-turutut la princesa- SAT!Teatre Barcelona Escolar
Diumenge 8 -Tut-turutut la princesa- SAT!Teatre Barcelona 12h i 17.30h
Dissabte 14 -Tut-turutut la princesa- SAT!Teatre Barcelona 17.30h
Diumenge 15 -Tut-turutut la princesa- SAT!Teatre Barcelona 12h i 17.30h
Dimecres 18 -Tut-turutut la princesa- St.Esteve Palautordera Escolar
Dijous 19-Tut-turutut la princesa- Vilanova i la Geltrú Escolar
Diumenge 22 -Tut-turutut la princesa- Lleida 11.30h
Dimarts 24 -Tut-turutut la princesa- Palau Solità i Plegamans Escolar
Dimecres 25 -Tut-turutut la princesa- Palau Solità i Plegamans Escolar
Dissabte 28 -Paradeta Particular- Orfeo Popular Olot 18h
Diumenge 29 -Tut-turutut la princesa- C.C.Les Corts 12h

OCTUBRE

Diumenge 11 -Tut-turutut la princesa- Montcada i Reixac 12h
Diumenge 18 -Tut-turutut la princesa- Rubí 12h
Diumenge 18 -Tut-turutut la princesa- Calafell 18h
Dissabte 31 -Tut-turutut la princesa- SAT!Teatre Barcelona 17.30h

SETEMBRE

Dissabte 19 -Paradeta Particular- C.I.Cornellà Llobregat 12h-18.30h

AGOST

Dimarts 4 -Paradeta Particular- Tona 18.30h
Divendres 14 -Neda que Neda- White Summer ·Pals 19.30h
Diumenge 16 ·a confirmar· -Paradeta Particular- Cardedeu 12h
Dilluns 17 -Paradeta Particular- Llançà 11.30h
Divendres 21 -Contes de La Bleda- White Summer ·Pals 19.30h
Dimecres 26 -Contes de La Bleda- Alaior 19.30h
Dijous 27 -Contes de La Bleda- Ciutadella 18.30h

JULIOL

Diumenge 19 -Tut-turutut la princesa- Fira del Circ de La Bisbal 11h
Dimecres 22 -Tut-turutut la princesa- Museu dels Jueus – Girona-
Dimarts 28 -Neda que neda- Biblioteca Mataró 18h

JUNY

Dissabte 13 -Paradeta Particular- Barcelona 15h
Divendres 19 -Especial Bleda- Maristes Girona 9h
Dissabte 20 -Contes de La Bleda- C.I.Cornellà 12h-18h
Dissabte 27 -Contes de La Bleda- Biblioteca Salvador Allende 11.30h

MAIG

Dilluns 4- Tut-turutut la princesa- campanya escolar Ametlla del Vallés
Diumenge 10 -Tut-turutut la princesa- St.Andreu de la Barca 12h
Dissabte 16 -Paradeta Particular- Sabadell 19h
Diumenge 17 -Tut-turutut la princesa- Casa del Rellotge (BCN) 12h
Diumenge 17 -Tut-turutut la princesa- Tiana 18h
Dimecres 20 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Lliçà de Munt
Diumenge 31 – Tut-turutut la princesa- Festival Circ Cric -Festival de Pallasses- 12h

ABRIL

Dissabte 4- Tut-turutut la princesa- Darnius 17.30h
Diumenge 12 -Paradeta Particular- Vilassar de Mar 17.30h
Dimecres 15 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Corbera de Llobregat
Dilluns 20 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Viladecans
Dissabte 18 i diumenge 19-Tut-turutut la princesa- MÓN LLIBRE Barcelona
Dijous 23 – Tut-turutut la princesa- Mont-Roig 17.30h
Dissabte 25 – Contes Reials- C.C.Barri Vell – Mercadal
Diumenge 26 – Tut-turutut la princesa- C.C.La Farinera el Clot 12h
Dilluns 27,dimarts 28 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Palafrugell
Dimecres 29 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Vilanova del Vallés

MARÇ 2015

Diumenge 1 -Tut-turutut la princesa- Fundació Miró -BCN- 12h
Diumenge 1 -Tut-turutut la princesa- Cervera 18h
Dissabte 7 -Tut-turutut la princesa- Manresa 18h
Diumenge 8 -Tut-turutut la princesa- Terrassa 18h
Dilluns 9 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Caldes de Montbui
Diumenge 15 -Tut-turutut la princesa- Tortosa 12h
Dimarts 24 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Calonge

FEBRER 2015

Diumenge 1 – Tut-turutut la princesa- Vilafranca del Penedés 12h
Dimarts 3 i Dimecres 4 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Fundació Miró -BCN-
Dissabte 7 i Diumenge 8 -Tut-turutut la princesa- Fundació Miró -BCN- 17.30h i 12h
Dimarts 10 i Dimecres 11 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Fundació Miró -BCN-
Dissabte 14 i Diumenge 15 -Tut-turutut la princesa- Fundació Miró -BCN- 17.30h i 12h
Diumenge 15 -Tut-turutut la princesa- Caldes de Malavella 18h
Dimarts 17 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Fundació Miró -BCN-
Dimecres 18 i Dijous 19 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Teatre Municipal Girona
Dissabte 21 i Diumenge 22 -Tut-turutut la princesa- Fundació Miró -BCN- 17.30h i 12h
Dimarts 24 i Dimecres 25 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Fundació Miró -BCN-
Dijous 26 -Tut-turutut la princesa- campanya escolar Ripollet
Dissabte 28 -Tut-turutut la princesa- Fundació Miró -BCN- 17.30h

2014

GENER 2014

Divendres 3 -Maduuuixes- Figueres 18h
Dissabte 11 -Tut-turutut- Les Franqueses 18h
Diumenge 12 -Paradeta particular- Auditori Les Corts 12h
Dimarts 14 -El Cistell de La Bleda- Biblioteca Antònia Adroher 17.30h
Diumenge 19 -Maduuuixes- Vidreres 17.30h
Dilluns 20 i dimarts 21 -Maduuuixes- Vila-seca campanya escolar
Dissabte 25 -Paradeta particular- Ludoteca Guitard 12h
Diumenge 26 -Paradeta particular- Viladecavalls 17.30h

FEBRER 2014

Dilluns 3 -Tut-turutut- Sala La Planeta campanya escolar
Dimarts 4 -Tut-turutut- Sala La Planeta campanya escolar
Dimecres 5 -Tut-turutut- Sala La Planeta campanya escolar
Dijous 6 -Tut-turutut- Sala La Planeta campanya escolar
Dissabte 15 -Tut-turutut- St.Carles de la Ràpita 18h
Diumenge 16 -Tut-turutut- Cambrils 18h
Dissabte 22 -Pallassa a la pista (contes)- Biblioteca Figueres 11h
Diumenge 23 -Tut-turutut- Celrà 18h

MARÇ 2014

Diumenge 2 -Tut-turutut- Figueres 18h
Divendres 14 -Tut-turutut- Torroella Montgrí campanya escolar
Diumenge 16 -Tut-turutut- Granollers 17.30h
Diumenge 23 -Tut-turutut- Fornells de la Selva 12h
Dissabte 29 -Tut-turutut- Castellar del Vallès 19.30h Setmana del Pallasso
Diumenge 30 -Històries de la Bleda- 18h

ABRIL 2014

Dissabte 5 -Maduuuixes- Piera 18h
Diumenge 6 -Maduuixes- St.Celoni 12h
Diumenge 13 -Històries de la Bleda- Seva 12h
Dimecres 16 -Els Contes Reials- Biblioteca Just Casero 17.30h
Divendres 25 – Tut-turutut- LA MOSTRA Igualada al Teatre de l’Aurora

MAIG 2014

Dissabte 3 -Contes Reials- C.I.
Diumenge 4 -Paradeta Particular- Osor 16h
Diumenge 11 -Tut-Turutut la princesa- St.Boi de Llobregat 12h
Divendres 16 -La capsa de La Bleda- Punt de lectura St.Narcís 17.30h
Diumenge 18 -Paradeta Particular- Can Felipa BCN 12h
Diumenge 25 -Tut-Turutut la princesa- St.Cugat 12h
Dissabte 31 -Tut-Turutut la princesa- Fira del Clown de Vilanova de La Muga 17.30h

JUNY 2014

Diumenge 1 -Tut-Turutut la princesa- Cardedeu 17h
Diumenge 22 -Tut-Turutut la princesa- Balsareny 17.30h

OCTUBRE 2014

Dissabte 4 -Una paradeta particular- Festa Mercat del Lleó -Girona- 18.30h
Diumenge 5 – Tut-turutut la princesa- Casa Elizalde (BCN) 12h
Dissabte 11- Un tenderete particular- Festes del Pilar -Saragossa-
Dissabte 18 -Tut-turutut la princesa- Banyoles 12h
Diumenge 19 -Tut-turutut la princesa- Bescanó 17h
Dissabte 25 -Tut-turutut la princesa- Hostalets de Pierola 18h
Diumenge 26 -Tut-turutut la princesa- Lliçà de Munt 12h

NOVEMBRE 2014

Diumenge 9 -Tut-turutut la princesa- St.Feliu de Guixols 12h
Dilluns 10 a Divendres 14 -Tut-turutut la princesa- Campanya escolar Granollers
Diumenge 16 -Tut-turutut la princesa- Palau Solità i Plegamans 12h
Diumenge 23 -Tut-turutut la princesa- Ateneu Nou Barris 12h
Diumenge 23 -Tut-turutut la princesa- Palamós 18h
Dissabte 29-Tut-turutut la princesa- Nules 18h
Diumenge 30-Tut-turutut la princesa- Vilanova i la Geltrú 17.30h

DESEMBRE 2014

Diumenge 7 -Una paradeta particular- Palau de Sta.Eulàlia 18h
Dissabte 13 -Tut-turutut la princesa- Valls 18h
Diumenge 14 -Tut-turutut la princesa- Parc Sandarú 11.30h
Diumenge 14 -Tut-turutut la princesa- Can Palots (Canovelles) 18h


MADUUUIXES UNA PARADETA PARTICULAR PALPLANTADABLEDA HISTÒRIES DE LA BLEDA